Finanční ZTRÁTY a NÁLEZY

Na jaké „FINANČNÍ ZTRÁTY A NÁLEZY“
jsme u VÁS přišli a včas odstranili?

1. Zajímavý „NÁLEZ“ za 2.687,- Kč u pojištění AUTA:

Pan Martin UŠETŘIL 2.687,- Kč na pojištění auta BMW. Platil 13.302,- Kč/ročně za povinné a havarijní pojištění + pojištění všech skel. Nyní bude platit 10.615,- Kč/ročně.

Prasátko

VÍTE, ČÍM TO ale hlavně BYLO a jaký TIP pro VÁS mám?

TIP ZNÍ: Zkontrolujte si AKTUÁLNÍ HODNOTU auta (rok od roku jde hodnota vozidel dolů).

Pan Martin měl pojištění 3 ROKY a ušetřili jsme mu hlavně tím, že jsme mu SNÍŽILI POJISTNOU ČÁSTKU AUTA. Před 3 lety MĚLO auto hodnotu 250.000,- KčNYNÍ má hodnotu 169.000,- Kč.

Je dobré sledovat, jaká je AKTUÁLNÍ HODNOTA AUTA a zohlednit to v pojistce. Protože i když budete mít sjednanou vyšší pojistnou částku v pojistce nebo ji necháte po celou dobu stejnou, neznamená to, že třeba při TOTÁLNÍ ŠKODĚ byste dostali částku, kterou MÁTE SJEDNANOU VE SMLOUVĚ.

Například v tomto případě částku ve výši 250.000,- Kč. Likvidátor se vždy drží té aktuální ceny v době škody, tedy jakou hodnotu má auto dnes…takže cena by se pohybovala okolo 169.000,- Kč.

ALE…?!?

ROZDÍL je v tom, že ZBYTEČNĚ platíte VÍCE za pojištění, než je třeba.

2. Přes 3.000,-Kč „NAVÍC“ u pojištění AUTA:

Další velice zajímavé ušetření peněz na pojistce AUTA. KOLIK JSME UŠETŘILI? Přesně 3.161,- Kč/ročně neboli o necelých 26% bude klient platit méně.

Auto

Klient platil pojištění na auto volkswagen passat POVINNÉ + HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ + VŠECHNA SKLA 12.214,- Kč/ročně.

Nyní platí za stejné pojištění 9.053,- Kč/ročně. ÚSPORA = 3.161,- Kč/ročně. 

3. Skoro 42% „ZTRÁTA“ u pojištění CHATY:

Máme tady další ušetření peněz kamarádovi na pojistce chaty. KOLIK JSME UŠETŘILI? Přesně 1.009,- Kč/ročně neboli o necelých 42% bude platit méně…a to díky nezávislému srovnání nabídek.

Chata

DOPOSUD měl pojištění za 1.728,- Kč/ročněNYNÍ po srovnání u ostatních pojišťoven bude platit za stejné pojištění 719,- Kč/ročně. ÚSPORA = 1.009,- Kč/ročně.

Jelikož má malou dcerku, tak si myslím, že se každá koruna navíc bude hodit. Nebo možná ušetřenou částku vezme, odloží a někde zhodnotí? To už nechám na něm.

Inspiruje „TY“, kteří jsou zodpovědní vůči sobě i své rodině a chtějí mít celkový přehled a pořádek ve svých financích.

Po několikaleté praxi ve velké makléřské firmě jako manažerka obchodní skupiny zjistila, že pokud se klienti nezačnou sami aktivně starat o své finance a nebudou mít svého poradce, tak můžou dopadnout stejně, jako ti, kteří nechodí pravidelně k zubaři. Čím déle to bude trvat, tím horší to může být.

Proto se rozhodla přidat ruku k dílu a s manželem Andrzejem založila projekt www.financesusmevem.cz, kde vzdělává a sdílí své zkušenosti z praxe, které jsou už od roku 2008. Ukazuje způsoby, jak jednoduše a zároveň efektivně pečovat o své finance.

Více se o Elišce a jejím příběhu dozvíte zde >>
  • NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
  • REFERENCE

    Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se „stará“ o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.

    Mgr.Daniela Hodurová, psycholog