"Inspirujte se k plnění vlastních snů
a pečujte o své finance s úsměvem."

Finanční ZTRÁTY a NÁLEZY

Na jaké „FINANČNÍ ZTRÁTY A NÁLEZY“
jsme u VÁS přišli a včas odstranili?

1. Zajímavý „NÁLEZ“ za 2.687,- Kč u pojištění AUTA:

Pan Martin UŠETŘIL 2.687,- Kč na pojištění auta BMW. Platil 13.302,- Kč/ročně za povinné a havarijní pojištění + pojištění všech skel. Nyní bude platit 10.615,- Kč/ročně…více si přečtěte zde >>>

Prasátko

VÍTE, ČÍM TO ale hlavně BYLO a jaký TIP pro VÁS mám?

TIP ZNÍ: Zkontrolujte si AKTUÁLNÍ HODNOTU auta (rok od roku jde hodnota vozidel dolů).

Pan Martin měl pojištění 3 ROKY a ušetřili jsme mu hlavně tím, že jsme mu SNÍŽILI POJISTNOU ČÁSTKU AUTA. Před 3 lety MĚLO auto hodnotu 250.000,- Kč a NYNÍ má hodnotu 169.000,- Kč.

Je dobré sledovat, jaká je AKTUÁLNÍ HODNOTA AUTA a zohlednit to v pojistce. Protože i když budete mít sjednanou vyšší pojistnou částku v pojistce nebo ji necháte po celou dobu stejnou, neznamená to, že třeba při TOTÁLNÍ ŠKODĚ byste dostali částku, kterou MÁTE SJEDNANOU VE SMLOUVĚ.

Například v tomto případě částku ve výši 250.000,- Kč. Likvidátor se vždy drží té aktuální ceny v době škody, tedy jakou hodnotu má auto dnes…takže cena by se pohybovala okolo 169.000,- Kč.

ALE…?!?

ROZDÍL je v tom, že ZBYTEČNĚ platíte VÍCE za pojištění, než je třeba.

Proto neplaťte za něco více, než je nutné. Chcete se podívat na SVOU POJISTKU AUTA, zda ji MÁTE SPRÁVNĚ a NEPLATÍTE za něco, CO NEMUSÍTE? >>> chci si to zkontrolovat

2. Přes 3.000,-Kč „NAVÍC“ u pojištění AUTA:

Další velice zajímavé ušetření peněz na pojistce AUTA. KOLIK JSME UŠETŘILI ? Přesně 3.161,- Kč/ročně neboli o necelých 26% bude klient platit méně.

Auto

Klient platil pojištění na auto volkswagen passat POVINNÉ + HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ + VŠECHNA SKLA 12.214,- Kč/ročně.

Nyní platí za stejné pojištění 9.053,- Kč/ročně. ÚSPORA = 3.161,- Kč/ročně. Přemýšlíte jak ušetřit na vašem pojištění, které stejně platíte? >>> podívejte se…jak na to >>>

3. Skoro 42% „ZTRÁTA“ u pojištění CHATY:

Máme tady další ušetření peněz kamarádovi na pojistce chaty. KOLIK JSME UŠETŘILI ? Přesně 1.009,- Kč/ročně neboli o necelých 42% bude platit méně…a to díky nezávislému srovnání nabídek ZDE>>>.

Chata

DOPOSUD měl pojištění za 1.728,- Kč/ročněNYNÍ po srovnání u ostatních pojišťoven bude platit za stejné pojištění 719,- Kč/ročně. ÚSPORA = 1.009,- Kč/ročně.

Jelikož má malou dcerku, tak si myslím, že se každá koruna navíc bude hodit. Nebo možná ušetřenou částku vezme, odloží a někde zhodnotí? To už nechám na něm.

Každopádně, pokud chcete také ušetřit na pojištění, které stejně platíte, tak se podívejte a zjistěte, jak na to a kde na vašich smlouvách můžete ušetřit >>>.

Eliška Macurová

Chce inspirovat všechny „TY“, kteří se zajímají o své peníze a chtějí mít svůj rozpočet pod kontrolou.

Po několikaleté praxi ve velké makléřské firmě jako finanční poradce a poté manažerka obchodní skupiny zjistila, že finanční vyváženost a spokojenost nezačíná pojištěním a spořením, ale zodpovědnou péči o svůj domácí rozpočet a aktivním přemýšlením o financích.

Více se o Elišce a jejím příběhu dozvíte zde >>

Osobní a pracovní zkušenosti s financemi se staly její každodenní radostí, zábavou a nekonečnou motivací k plnění nejen vlastních snů, ale i přání a potřeb klientů v České republice a na Slovensku.

Proto společně s manželem napsala eBook „Jak pečovat o své finance v 7 krocích“. Své zkušenosti předává klientům ve svém vzdělávacím projektu www.financesusmevem.cz

Elišce můžete napsat na eliska@financesusmevem.cz

Přidejte se ke skupině na facebooku

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • ebook-12tipu
  • Nejnovější příspěvky
  • Přihlaste se k odběru nových příspěvků na blogu