"Inspirujte se k plnění vlastních snů
a pečujte o své finance s úsměvem."

Jak podnikat s úsměvem?

foto web+mailTak a už je to venku…jsem nadšená, společně s manželem máme za sebou pěkný kus práce. Víme, že je to teprve začátek, ale už nyní máme obrovskou radost.

O čem to stále mluvím?

Na nějakou dobu jsme se trošku odmlčeli, ale to z jediného důvodu, abychom mohli vytvořit něco pro vás. Pokud vás láká podnikat nebo už podnikáte, čtěte pozorně dále.

Chtěli bychom se s vámi podělit o naši radost a tou je spuštění nového projektu virtuální škola podnikatelské samostatnosti.

Je výjimečná nejen svým kvalitním obsahem, ale hlavně skvělými lektory, kteří jsou ne teoretici, ale přímo odborníci z praxe.

Ve svých předmětech, které na této škole učí, vás můžou neuvěřitelně posunout rychlými kroky nebo možná i skoky kupředu.

A my máme tu čest stát po jejich boku…

Oficiálně jsme se stali lektory v předmětech, které se budou týkat financí. Otevřeli jsme náš první předmět, kterým vás moc rádi provedeme a nazývá se „Jak mít více peněz při stejné výši příjmů?“. Naučíme vás v něm používat jednoduchý a osvědčený SYSTÉM, který jsme vytvořili.

Nám osobně se díky němu NAVÝŠIL rozpočet o více jak 10.000 Kč měsíčně a přišli jsme na spoustu zajímavých zjištění, vychytávek a rad..více se dozvíte a přečtete TADY.

Tím to ale nekončí.

Připravujeme další předměty „Jak a kde své peníze zhodnotit?“ a na co nemůžeme zapomenout „Jak správně pojistit sebe a svůj majetek?“.

Možná budete sami překvapeni tím, jak z toho někteří finanční poradci dělají vědu. Ale v předmětech vám ukážeme, že to není nic složitého a že se to vše dá hravě zvládnout.

Milí studenti, těšíme se na vás a doufáme, že zažijeme spolu nejen pěknou akční jízdu s penězi, ale ukážeme vám, že i finance můžou být zábavou…a to doslova :-).

Pokud chcete být šťastnější, chcete se v životě posouvat, tak na nic nečekejte a pojďte s námi usednout do lavic. Zažijete něco jiného, než na co jste možná byli ve škole zvyklí.

Pojďte se učit hlavně PRAXI.

Asi mi dá každý za pravdu, že teorie je fajn, ale praxe je k nezaplacení. A pokud chcete „žít příběh, který chcete vyprávět“ jak často říká úspěšná podnikatelka Stáňa Mrázková, tak neváhejte a vstupte s námi do nově otevřené školy podnikatelské samostatnosti.

Načerpejte INSPIRACI a zkušenosti, že učit se dá i jinak, než jak znáte.

Co tím myslím?…no, třeba „ZVONĚNÍ“..to tady asi nezažijete, ani na pozdní příchody se nehraje, žádné omluvenky se nebudou řešit…prostě kdykoliv budete mít chuť, tak můžete studovat, a když chuť nebude, tak se nemusíte nutit.

Jo a víte, že my lektoři tu budeme pro vás kdykoliv budete jenom potřebovat a individuálně se vám budeme věnovat? Nebo, že máme jako v každé jiné škole knihovnu, odborný kabinet, tělocvičnu, hudebnu, ale také i jídelnu a spoustu dalšího…

Tak už vás ale nebudu napínat a zdržovat, podívejte se do všech místnosti a přesvědčte se sami…VSTOUPIT ZDE.

Eliška Macurová

Chce inspirovat všechny „TY“, kteří se zajímají o své peníze a chtějí mít svůj rozpočet pod kontrolou.

Po několikaleté praxi ve velké makléřské firmě jako finanční poradce a poté manažerka obchodní skupiny zjistila, že finanční vyváženost a spokojenost nezačíná pojištěním a spořením, ale zodpovědnou péči o svůj domácí rozpočet a aktivním přemýšlením o financích.

Více se o Elišce a jejím příběhu dozvíte zde >>

Osobní a pracovní zkušenosti s financemi se staly její každodenní radostí, zábavou a nekonečnou motivací k plnění nejen vlastních snů, ale i přání a potřeb klientů v České republice a na Slovensku.

Proto společně s manželem napsala eBook „Jak pečovat o své finance v 7 krocích“. Své zkušenosti předává klientům ve svém vzdělávacím projektu www.financesusmevem.cz

Elišce můžete napsat na eliska@financesusmevem.cz

Přidejte se ke skupině na facebooku

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • ebook-12tipu
  • Nejnovější příspěvky
  • Přihlaste se k odběru nových příspěvků na blogu