"Inspirujte se k plnění vlastních snů
a pečujte o své finance s úsměvem."

NÁŠ PŘÍBĚH

Eliška a Andrzej Macurovi

Specializujeme se na osobní finance a INSPIRUJEME lidi k PLNĚNÍ vlastních snů díky ZODPOVĚDNÉ PÉČI o své peníze.

Finančnímu poradenství se věnujeme od roku 2008 a neustále se vzděláváme, zkoušíme různé metody a dovednosti jednak s vlastními penězi, ale hlavně jsme získali mnoho zkušeností se stovkami klientů, kdy jsme řešili a řešíme různé problémy rodin a jejich životních situací.

Získali jsme spoustu zkušeností a ponaučili se i z vlastních nevydařených pokusů a omylů.  

Jsme rádi, že jsme se pustili do hloubky "cash flow" nebo-li toku peněz. Díky tomu dnes umíme pečovat o vlastní finance tak, abychom každý měsíc krásně vyšli s penězi, odložili vždy nejdříve pro sebe a až pak pro ostatní jako banku, plynárny, mobilního operátora atd.

Máme jasnou představu, kam v životě směřujeme, co chceme. Na základě toho máme nastavený cash flow, stále se zajímáme o nové informace a pravidelně kontrolujeme a upravujeme náš rozpočet.

"Díky tomu jsme svobodní."

Práci a odpočinek střídáme kdy chceme, jak a kde potřebujeme a to bez výčitek a s dobrou náladou. Přitom díky tomuto systému si i krásně dopřáváme radostí, zážitků, užíváme naplno volného času, vstáváme jak nám to vyhovuje a to bez žádného honění a stresu.

Během posledních pár let se nám podařilo uskutečnit více věcí než za celé ty roky, co pracujeme. To díky přemýšlení a zvládnutí svého toku peněz, který jsme propojili s pečováním o největší bohatství, které máme, tedy ČAS.

Když jsme šli totiž do hloubky u otázek ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ a PENĚZ, zjistili jsme, že nejdůležitějším ve všech těchto bodech je pro nás ČAS.

Den má 24 hodin, takže každý máme toho času stejně a jednoduché řízení cash flow a času nám umožňuje tu svobodu, kterou jsme před tím neměli a ani nevěděli, jak ji získat.

Díky tomu dnes spíme klidným spánkem, protože i když nás něco nečekaně překvapí, tak jsme na to připraveni a nemusíme se ničeho obávat.

Nerozhodí nás dočasné vyřazení z pracovního procesu, ať už nemocí nebo nějakým úrazem, tvoříme více pasivních příjmů, pracujeme a vyděláváme nejen na jeden měsíc dopředu, ale do budoucna, pro život bez závazků a přitom naplněný zážitky, které bychom si dříve nemohli dovolit.

Ne vždy tomu tak ale bylo.

Byla doba, kdy sice naše výdělky teoreticky měly pokrýt naše výdaje, ale naše finanční situace nebyla nic moc. Výplaty nám chodily nepravidelně a jejich nestabilní výše nám na klidu nepřidávala.

A narůstaly vyčítavé pocity, které nás trápily nejen doma, ale i u klientů.

Moc jsme o našem cash flow neuvažovali. Naše přemýšlení bylo jen o práci, kolik toho musíme udělat, abychom vydělali peníze, neuváženě jsme navyšovali své náklady...další auto, pronájem kanceláře, drahé oblečení, nesmyslné a nepotřebné útraty atd.

Pracovali jsme od pondělí do neděle a jen těžko jsme si na sebe a rodinu vyčleňovali čas a když jsme si ho už udělali, tak jsme ještě měli výčitky, že bychom měli pracovat a ne se tady bavit a flákat.

Neustále se nám hlavou honily nepříjemné myšlenky „jak to celé zvládneme”, „že takhle jsme si nepředstavovali náš život”.

„Musíme asi ještě více pracovat”...s těmito myšlenkami jsme usínali, ale i vstávali.

Díky tomu jsme každou chvíli řešili otázku peněz, byli ve stresu a samozřejmě se to projevilo i na našem osobním vztahu.

Nebyl žádný volný čas, od pondělí do neděle se pořád pracovalo a tak málo zbývalo na naše společné chvíle, které když už nastaly, tak jsme stejně sklouzávali zase k debatám o práci, o penězích a nebo jsme už byli unavení a vyčerpaní...

Všechno vyvrcholilo tím, že jsme z toho už ani nemohli pořádně v noci spát. Neustálý kolotoč myšlenek a pochyb spojených s prací, penězi, životním směrem, štěstím, naší nespokojeností ve firmě, ve které jsme pracovali. 

Měli jsme pocity vlastního selhání a neustálé se nám snižovala i naše sebedůvěra.

Zlom nastal v roce 2012.

Společně jsme si řekli, že takhle to už dál nejde. My si chceme přece života užívat a ne se jenom honit za penězi, být ve stresu a pořád nic nemít.

Začali jsme studovat energii peněz, četli knihy, navštěvovali jsme jak semináře na živo, tak i webináře na internetu a různé placené kurzy...

Hlavně jsme si uvědomili, že není až tak důležité:

KOLIK peněz VYDĚLÁVÁME,
ale KAM každá VYDĚLANÁ KORUNA JDE?

Zaměřili jsme pozornost na komplexní život, takže ano na peníze, ale i na zdraví, pohodu, relaxaci, čas pro sebe, svou rodinu, vlastní osobní rozvoj, seberealizaci atd.

Proto jsme okamžitě podali výpověď, odešli z finanční firmy a osamostatnili se.

Uvědomili jsme si, že peníze, které odevzdáváme firmě, můžeme dávat sobě a po určitém čase jsme zjistili, že to jsou nemalé částky.

Takže jsme okamžitě navýšili příjem jen díky přemýšlení a rozhodnutí vydělávat sami na sebe.

Začali jsme se setkávat s lidmi z jiných oborů, setkávali se s úspěšnými lidmi, kteří nás inspirovali k naprosto jinému pohledu na život, otevřela se nám nová cesta...zodpovědná, ale ke svobodnému životu.

Po setkáních s úspěšnými lidmi jako Robert T. Kiyosaki, Brian Tracy, Mark Dzirasa, Ivo Toman, Marie Diamond, David Kirš a další...jsme začali zapojovat získané zkušenosti, metody, pravidla. Propojovali jsme je a uplatňovali ve financích.

Díky tomu se nám povedlo přijít na jednoduchý systém, jak hospodařit s penězi a časem tak, ať máme klidný a naplněný život.

Během této cesty jsme zjistili, že můžeme pomáhat, podporovat a inspirovat spoustu lidí najednou, což je skvělé a ihned jsme se do realizace projektu s chutí pustili.

Nebylo to snadné, vydali jsme se cestou pokusů a omylů, zkoušeli jsme různé metody a ty, které se nám osvědčily, jsme si zavedli do našeho života.

Postupně z nich vznikla pravidla, díky kterým kvalitně řídíme náš domácí cash flow a náš čas.

Naše příjmy jsou větší, než naše výdaje a můžeme daleko méně pracovat, přesto s vyšší kvalitou, takže máme více času pro sebe.

Vytváříme si finanční rezervu a pasivní příjmy, což znamená, že si vytváříme příjem peněz, které v budoucnu budou přicházet do našeho rozpočtu, aniž bychom pro to museli něco dělat.

A to se nám líbí :-).

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme pro vás připravili eBook "JAK NAJÍT BOHATSTVÍ V 7 KROCÍCH?" , abyste si i vy mohli plnit své sny a přání a to díky jednoduchému systému řízení svých vlastních financí.

Díky tomuto eBooku nebudete muset jako my SLOŽITĚ a ZDLOUHAVĚ zjišťovat,
jak si to doma zařídit, ať máte DOSTATEK PENĚZ na vše, co si přejete
a hlavně, ať jste V POHODĚ a V DOBRÉ NÁLADĚ.

Tento eBook ve formátu PDF najdete ZDE>>

Ušetříte spoustu vašeho ČASU, vašich PENĚZ, vaší ENERGIE
a to vše s úsměvem a pohodou.