Jak zjistit, zda neplatíte hodně za pojištění auta?

Příběh pana Vojty

Před časem se mi ozval pan Vojta, ať se mu podívám na jeho zákonné a havarijní pojištění na osobní automobil. Zdálo se mu, že platí hodně peněz.

Ano, měl pravdu.

6 let platil stejné pojištění a neměnil ho. Okamžitě jsme mu spočítali a srovnali u jiných pojišťoven.

Z původních 15 700 Kč ročně platí nyní necelých 9 tisíc Kč ročně a ještě s daleko kvalitnějším pojištěním než před tím.

Takže roční úspora je skoro 7 tisíc Kč a za těch 6 let zbytečně přeplatil pojišťovně necelých 42 tisíc Kč.

Ano, mohli bychom namítat, že takový značný rozdíl v ceně by nebyl po celou dobu pojištění, takže skutečná úspora by byla nižší.

Ale i tak si myslím, že by za to mohla být například nějaká krásná dovolená nebo vybavení do domácnosti.

A to je úspora jenom u jednoho produktu – pojištění auta.

Takže mé doporučení je, věnujte se pravidelně svým financím a pečujte o ně.

Inspiruje „TY“, kteří jsou zodpovědní vůči sobě i své rodině a chtějí mít celkový přehled a pořádek ve svých financích.

Po několikaleté praxi ve velké makléřské firmě jako manažerka obchodní skupiny zjistila, že pokud se klienti nezačnou sami aktivně starat o své finance a nebudou mít svého poradce, tak můžou dopadnout stejně, jako ti, kteří nechodí pravidelně k zubaři. Čím déle to bude trvat, tím horší to může být.

Proto se rozhodla přidat ruku k dílu a s manželem Andrzejem založila projekt www.financesusmevem.cz, kde vzdělává a sdílí své zkušenosti z praxe, které jsou už od roku 2008. Ukazuje způsoby, jak jednoduše a zároveň efektivně pečovat o své finance.

Společně vytvořili sérií 5 TIPŮ - Jak CHYTŘE nastavit ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ pro celou RODINU?

Více se o Elišce a jejím příběhu dozvíte zde >>

Získejte ZDARMA 5 tipů:

Jak UŠETŘIT a VYHNOUT SE fatálním chybám v ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

Stisknutím tlačítka "souhlasím a odeslat", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email 5 TIPŮ - Jak UŠETŘIT a VYHNOUT SE fatálním chybám v ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy se zajímavým obsahem z oblasti financí.

Pro přijetí ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude odesláno do vaší emailové schránky. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko „Odhlásit“ v každém zaslaném emailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde >>>.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Získejte ZDARMA 5 tipů:

  JAK UŠETŘIT A VYHNOUT SE FATÁLNÍM CHYBÁM V ŽIVOTNÍM POJIŠTĚNÍ

  Stisknutím tlačítka "souhlasím a odeslat", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email 5 TIPŮ - Jak chytře nastavit životní pojištění pro celou rodinu a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy se zajímavým obsahem z oblasti financí.

  Pro přijetí ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude odesláno do vaší emailové schránky. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko „Odhlásit“ v každém zaslaném emailu. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde >>>.

 • NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
 • REFERENCE

  Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se „stará“ o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.

  Mgr.Daniela Hodurová, psycholog