REFERENCE

VY jste naší MOTIVACÍ a vážíme si VÁS.

O Andrzejovi a Elišce jsme se dozvěděli od našeho kamaráda, se kterým jsme řešili finance a pojištění. Kamarád se zaměřil na jiný obor a doporučil nám právě Andrzeje s Eliškou. Musíme říct, že zpočátku jsme byli v očekávání, jak budeme s novými finančními poradci spokojeni, ale Andrzej nás již na první schůzce vyvedl z rozpaků. Byli jsme mile překvapeni, jak rychle dokázal nahradit našeho dosavadního poradce. Chování Andrzeje bylo velmi přátelské. Při dalších schůzkách se Andrzej velmi ochotně přizpůsobil našim časovým možnostem a nebyl pro něj problém přijet přímo k nám domů. Jsme velice rádi, že jsme toto doporučení dostali a za nás můžeme zcela určitě doporučit Andrzeje a Elišku i vám, kteří finančního poradce právě hledáte 🙂.
Gerykovi
Jsme se ženou pracující vychovávající dvě děti rodiče. Ano, vyděláváme, ale co se týká finanční gramotnosti, nebylo to úplně ideální a cítili jsme, že takové klasické chyby nebo ,, to, co dělají všichni ,, - dětská pojistka uzavírána ješte v porodnici, dětské konta nebo další finanční produkty byly opravdu prodejné produkty přinášející výhody pouze jejich zřizovatelům. Do doby, než nás můj velmi dobrý kolega Roman seznámil se svým bratrem Andrzejem a Eliškou. Vytvořili jsme si vzájemnou důvěru a co se týká pojištění už jen podepisuji. Stačí jen přístup od Andrzeje. Připraví, zkontroluje, vysvětlí proč je to to nejvýhodnější a má to logiku. Vždy zvedne telefon a kdykoliv rád poradí a pomůže. Myslíme si, že kdyby měli všichni takový přístup ke své práci jako Andrzej s Eliškou, bylo by na světě daleko příjemněji. Každopádně jsme Andrzeje s Eliškou už několikrát doporučili a slyšeli jsme jen pozitivní ohlasy. Budeme doporučovat i nadále.
Bogdan a Zuzana Kondziolkovi
Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se "stará" o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.
Mgr.Daniela Hodurovápsycholog
Díky Elišce jsem změnila názor na finanční poradce. Mé předešlé zkušenosti nebyly příjemné, bývala jsem před návštěvou poradce velmi nervózní. Eliška je velmi příjemná, empatická a profesionální. Nikdy se nestalo, že by něco vnucovala, právě naopak - zpracuje více nabídek, upozorní na výhody a nevýhody, za co se zbytečně moc platí, díky čemuž se ušetří nemalé peníze. Vždy přijede a vymezí si dostatek času, abychom všechno osobně probrali. Spolupracujeme spolu od narození mé dcery, což už je 7 let. A rozhodně spolu budeme spolupracovat i nadále.
Mgr.Markéta Lúčanováučitelka na II.stupni ZŠ
Je to už asi 5 let co se o nás stará Andrzej. Jsem moc spokojená, s čímkoliv si nevím rady, stačí telefon a je to :-). Je tady pro nás a ne my pro něj. Není klasický poradce, který má vidinu, že životku musíš podepsat na nějaký ten milion, co když se ti něco stane, aby rodina zdědila pořádný balík peněz. Založit si stavební spoření na slušnou částku, protože přece jednou stavět barák budeš atd. a to bych po různých zkušenostech s "poradcemi" mohla pokračovat. Avšak Andrzej je jiný, poradí, doporučí, dokonce řekne nejen klady, ale i zápory, předloží i jiné varianty a toho si vážím. Má profesionální přístup, je velmi přátelský a lidský. A co je nejdůležitější (často chybí u 99% poradců) ochota skutečně poradit, nikoli pouze z klienta profitovat. Kdokoli bude mít potřebu řešit nějaké finance, pojistky aj. záležitosti, obratem dostane ode mě kontakt na Andrzeje 🙂 .
Klára Hlawiczkováreferentka
Pane Macura, o své finance jsem se snažil starat vždycky sám, ale s tím, jak se nabídka finančních produktů na trhu rozšiřovala, jsem začal pomalu tápat a ztrácet přehled. K tomu ještě změny a úpravy příslušných zákonů... Proto jsem velice rád, že můžu spolupracovat právě s Vámi. Několik předchozích poradců mi různou formou nabízelo právě ten "jeho" produkt - nejlepší, nejvýhodnější, nej... a podobně. Vy jste byl první, kdo mi nabídl několik variant na výběr jak danou situaci řešit. Hlavně jste mi podrobně vysvětlil, co to v té dané variantě obnáší a jaké jsou její klady i zápory. Proto si cením Vašeho přístupu, spolehlivosti, rychlého a solidního jednání. Bylo by fajn, kdyby se našlo mnohem víc takových poradců, jako jste Vy. Věřím, že ještě pěkných pár let budeme úspěšně spolupracovat. Děkuji Vám mnohokrát a těším na naše příští setkání.
Mgr.Vladislav Kubień, Ph.D.středoškolský pedagog

JSME VDĚČNÍ ZA VŠECHNA VAŠE MILÁ SLOVA PODPORY...

"Vždy když se nám něco NEDAŘÍ, NEJDE nebo se nám NECHCE, 
tak tato stránka nás znovu nakopne k akci, ať pokračujeme dál."

DĚKUJEME VÁM

S Eliškou jsme se poznaly v roce 2012 a od té doby jste mi už vícekrát pomohla vyznat se ve světě financí, tedy v mém malém rodinném rozpočtu, děkuji vám za vaše odborné rady, ty se mi už vyplatily a to doslova v korunách, ale hlavně za váš citlivý přístup řešení situací, vždy se na vaši návštěvu u nás doma těším a hlavně, že vždy řešíme finance s úsměvem. Přeji vám hodně pracovních úspěchů, jsem ráda že vás mám.
Zdraví Broňka Mynářováseniorka
Starat se o své peníze není vůbec jednoduché... V podstatě je to stres a když se Vám podaří najít v životě člověka, který tento stres eliminuje, je to fajn. Andrzeje znám už hodně dlouho. Role se obrátily. Teď učí on mně a já jsem tomu rád. Můžu mu věřit, je kdykoliv k dispozici a já cítím, že díky jeho službám jsou mé finance pod kontrolou. Chtěl bych Ti, Andrzeji, poděkovat a popřát radost z práce a další spokojené klienty. Tvé služby všem rád doporučím.
Mgr.Roman Gryczučitel na základní škole
Eliško, jsi prostě skvělá 🙂 a jsem ráda, že jsem Tvoje klientka :-D.
Renata Herákovávychovatelka ve školní družině
Na doporučení mé kamarádky již více než 5 let využívám služeb p. Elišky v oblasti rodinných financí, převážně pojištění. Eliška má opravdu profesionální přístup, je velice ochotná a přizpůsobivá. Vždy si najde čas, když potřebuji cokoliv poradit a zařídit, snaží se najít pro mě a mou rodinu tu nejvhodnější variantu. Protože jsem s ní velice spokojena, doporučila jsem ji i mým známým a určitě s ní budu spolupracovat i nadále. Tímto Ti Eliško děkuji.
Lenka Hunkováekonomka
Jelikož se věnuji úplně odlišnému oboru než jsou finance, tak se v této oblasti vůbec neorientuji. Potřebovala jsem proto najít člověka, který mi nejen dobře poradí, ale také se nebudu cítit špatně, že některým pojmům nerozumím. Andrzej je velmi trpělivý a ochotný vyřešit jakoukoli situaci, ať už jde o výběr a doporučení vhodného spoření nebo pojistky, tak i poradí, jak s penězi nejefektivněji zacházet. Takže spolupráci určitě doporučuji.
Lenka D.designer
Znám pana Macuru už dlouho a dostala jsem na něj kontakt od svého známého a jsem za to ráda, protože mi odpadla veškerá starost o pojistky atd...Kdykoliv jsem potřebovala poradit nebo uzavřít nějakou pojistku, stačilo zavolat a dostalo se mi odborného výkladu a když jsem něčemu nerozuměla, bylo mi to řečeno lajcky, takže jsem pochopila, což většina pojišťováků nedělá. S panem Macurou jsem v kontaktu už od roku 2009 a nehodlám to měnit. Vždy jsme jakýkoliv problém během chvilky vyřešili, veškeré papírování a lítání po úřadech mi odpadlo, je to pro mě velká úspora času. Pana Macuru vřele doporučuju. Lidi, kteří se neradí hrabou v papírech a nemají na to ani čas a mají rádi přátelský přístup a vše rychle z krku, tak budou určitě spokojeni, protože já jsem spokojena nad míru, děkuju.
Radka Peterkováoperátor u linky
Andrzeje mi doporučila má mamka. Už se známe 4 roky. Přínosné je pro mě hlavně důvěra a tvé profesionální jednání. Jsem velice spokojená a doporučila bych tě své rodině, přátelům a známým. Měj se hezky a budu se těšit na další naši návštěvu.
Lucie Fišarovákadeřnice
Je to už asi 8 let, co jsme se dozvěděli o Tobě od naší dcery Jany, která o Tobě mluvila jako o šikovném a spolehlivém mladíkovi, na kterého se dá spolehnout. Spolupráce s Tebou si moc vážím. Nevadí Ti, když Ti zavolám, hned mi odpovíš, nebo mě naviguješ jak dál nebo co podniknout s danou smlouvou. Už jsem Tě doporučila více lidem. Máš moc dobré vlastnosti, jsi seriózní a vyřizuješ vše rychle a důsledně, což v dnešním nepoctivém světě je výjimečné. Chceme dál s Tebou spolupracovat a kdykoliv Tě rádi uvítáme s Tvojí manželkou.
Zdraví Klárka a Janko Károvisenioři
S Andrzejem Macurou se znám už víc jak šest let díky seznámení přes společného kamaráda. Jelikož jsem v té době žádného finančního poradce neměl, zkusil jsem s nim navázat spolupráci a můžu říct, že jsem maximálně spokojen. Oceňuji zejména to, že si na mně vždy udělal čas a vše mi podrobně vysvětlil a zařídil, proto bych neměl problém ho komukoliv ze svých přátel doporučit.
Martin Tomsasvářeč
S panem Macurou se známe dlouho, je to člověk morálních zásad, velice slušný. Měla jsem uzavřenou pojistku s jinými poradci, ale pocit klidu jsem nabyla až po spolupráci s Andrzejem. Rozumí své práci. Jako poradce si ho zvolily i mé dcery a jsou spokojené, protože se vždy snaží poradit a pomoct. Vřele ho doporučuji.
Ladislava Chylovápečovatelka o osobu blízkou
Elišku mi doporučila moje kamarádka. Líbí se mi na ní, že je velice příjemná, ví o čem mluví a vždy se těším na setkání s ní. Když jsme cokoliv řešili ohledně financí, tak jsme společně našli nejvýhodnější řešení pro mě a mou rodinu. Setkání s ní jsou pohodové a hlavně jsem rád, že mi vždycky vše vysvětlí a s čímkoliv poradí. Eliška je poradkyní, kterou se nebojím doporučit a rád už jsem i doporučil. Děkuji Ti a těším se na další návštěvu 🙂 .
Karel Molinstrojní kovář
S Eliškou se známe delší dobu a při rozhovoru o tom co dělá, jsem se dozvěděla, že se zabývá finančním poradenstvím. Domluvily jsme si schůzku a překontrolovala mi všechny pojistné, penzijní smlouvy i smlouvy týkající se životního pojištění. Díky ní se mi podařilo snížit finanční náklady spojené s úhradou pojištění, aniž by došlo ke změně pojistných podmínek. V současné době vím, že vždy pokud mám nějaký problém, můžu se na ni obrátit a ona mi ho pomůže vyřešit. Jak dlouho to je, co se mi Eliška stará o mé smlouvy už ani nevím, ale řekla bych, že je to minimálně 5 let a možná i více. Oceňuji u ní velmi hezký přístup a že je ihned k dispozici. V případě pojistných událostí apod. Můžu se na ni spolehnout a veškeré podklady nutné pro komunikaci s pojišťovnami apod. mi připraví i zajistí. V případě, že jsem se rozhodla pro změnu vždy mi připravila několik alternativ, abych si sama mohla zvážit, co je pro mě nejlepší. Navíc mi vždy vše polopaticky vysvětlila. Elišku i jejího manžela opravdu vřele doporučuji všem lidičkám, kteří mají zkušenosti s některými pojišťovacími agenty, kteří jen doporučují rušení a uzavíraní nových smluv. Jde o člověka, který najde vždy tu nejlepší možnost a určitě Vám rád pomůže při řešení jakýchkoliv problémů.
Iveta Kociánovásamostatný referent
K panu Macurovi mám důvěru a jsem s ním spokojen co se týče poradenství s pojistkami i všeobecně kolem financí. Ještě se mi nestalo, abych musel na něho čekat, když si něco potřebuji ujasnit a hlavně mi nikdy neodmítl pomoct. Jsem totiž mladý a o finanční zajištění se moc nezajímám, takže jsem rád, že mi Andrzej pomůže a poradí. Děkuji Ti a doufám, že nadále mi budeš dělat finančního rádce.
Martin Pindurzámečník