"Inspirujte se k plnění vlastních snů
a pečujte o své finance s úsměvem."


Nemáte SVÉHO finančního PORADCE?

PROČ?


…máte špatnou ZKUŠENOST?

 

…NEVĚŘÍTE finančním poradcům?

 

...nemáte na to ČAS?Věřte NÁM, že NEJSTE sami.

Také jsme byli a stále jsme klienty pojišťoven, bank a víme, jak jsou některé schůzky či telefonáty nepříjemné, někdy i dotěrné až nátlakové. Ale zažili jsme naopak i tolik milých setkání a příjemných telefonátů.

ROZHODNĚTE se podle SEBE.

Kolik těch nepříjemných a nátlakových lidí otevřeně vystupuje na internetu? Od kolika z nich otevřeně vidíte jak svou práci dělají? Co radí a doporučují? Jak jsou s nimi spokojeni jejich klienti? Máte možnost vůbec takové informace někde dohledat?

MY tady JSME.

Proto jsme na internetu. Neschováváme se. Chceme vám ukázat, jak to děláme my a možná vám bude náš přístup sympatický. Možná se i shodneme nad smyslem pojištění...co mít a co naopak je zbytečné pojišťovat a platit za to peníze. Jsou i jiné možnosti, o kterých nevíte?

KDYKOLIV se MŮŽETE svobodně ROZHODNOUT.

Až zjistíte "jo, tak pojištění má smysl, určitě ho potřebuji"...

Až se projeví chuť "hm, tak to mě zajímá, o tom chci vědět více"...

Až si řeknete "hele, to jsou příjemní lidé, sedí mi"...

V tu chvíli tady budeme pro vás a budeme společně hledat ta nejlepší řešení.

DOPŘEJTE si na to DOSTATEK času..nespěchejte.

Dříve to nemá smysl. Praxe, kterou máme...trvá už od roku 2008. Ukázala nám a několikrát potvrdila, že vztah s finančním poradcem je srovnatelný jako s jakýmkoliv jiným vztahem.

CO to pro VÁS znamená?
že...

Nejprve se musíme poznat a zjistit, jestli si vyhovujeme. Zda jsme si vzájemně sympatičtí. Narovinu si říct, zda máme mezi sebou důvěru. A sdílíme podobné hodnoty a názory co se týče pojištění? Když si nebudeme chtít otevřeně vše povědět, tak mi věřte, že pro vás nenajdeme tu nejlepší variantu. Až poté se můžeme vůbec bavit o spolupráci a nalézání nejvýhodnějších variant pro vás a vaši rodinu.

Pokud už přišel ten správný čas, těšíme se na vás...tady je na nás spojení >>>. 


"Pojištění je zodpovědnost a zodpovědnost začíná s chutí a hlavně aktivitou. 
Ti zodpovědní, si vždycky udělají na sebe a svou rodinu čas."

DŮVĚRA ZAČÍNÁ...

Jsme se ženou pracující vychovávající dvě děti rodiče. Ano, vyděláváme, ale co se týká finanční gramotnosti, nebylo to úplně ideální a cítili jsme, že takové klasické chyby nebo ,, to, co dělají všichni ,, - dětská pojistka uzavírána ješte v porodnici, dětské konta nebo další finanční produkty byly opravdu prodejné produkty přinášející výhody pouze jejich zřizovatelům. Do doby, než nás můj velmi dobrý kolega Roman seznámil se svým bratrem Andrzejem a Eliškou. Vytvořili jsme si vzájemnou důvěru a co se týká pojištění už jen podepisuji. Stačí jen přístup od Andrzeje. Připraví, zkontroluje, vysvětlí proč je to to nejvýhodnější a má to logiku. Vždy zvedne telefon a kdykoliv rád poradí a pomůže. Myslíme si, že kdyby měli všichni takový přístup ke své práci jako Andrzej s Eliškou, bylo by na světě daleko příjemněji. Každopádně jsme Andrzeje s Eliškou už několikrát doporučili a slyšeli jsme jen pozitivní ohlasy. Budeme doporučovat i nadále.

Bogdan a Zuzana Kondziolkovi

O Andrzejovi a Elišce jsme se dozvěděli od našeho kamaráda, se kterým jsme řešili finance a pojištění. Kamarád se zaměřil na jiný obor a doporučil nám právě Andrzeje s Eliškou. Musíme říct, že zpočátku jsme byli v očekávání, jak budeme s novými finančními poradci spokojeni, ale Andrzej nás již na první schůzce vyvedl z rozpaků. Byli jsme mile překvapeni, jak rychle dokázal nahradit našeho dosavadního poradce. Chování Andrzeje bylo velmi přátelské. Při dalších schůzkách se Andrzej velmi ochotně přizpůsobil našim časovým možnostem a nebyl pro něj problém přijet přímo k nám domů. Jsme velice rádi, že jsme toto doporučení dostali a za nás můžeme zcela určitě doporučit Andrzeje a Elišku i vám, kteří finančního poradce právě hledáte 🙂 .

Gerykovi

Díky Elišce jsem změnila názor na finanční poradce. Mé předešlé zkušenosti nebyly příjemné, bývala jsem před návštěvou poradce velmi nervózní. Eliška je velmi příjemná, empatická a profesionální. Nikdy se nestalo, že by něco vnucovala, právě naopak - zpracuje více nabídek, upozorní na výhody a nevýhody, za co se zbytečně moc platí, díky čemuž se ušetří nemalé peníze. Vždy přijede a vymezí si dostatek času, abychom všechno osobně probrali. Spolupracujeme spolu od narození mé dcery, což už je 7 let. A rozhodně spolu budeme spolupracovat i nadále.

Mgr.Markéta Lúčanováučitelka na II.stupni ZŠ

Pane Macura, o své finance jsem se snažil starat vždycky sám, ale s tím, jak se nabídka finančních produktů na trhu rozšiřovala, jsem začal pomalu tápat a ztrácet přehled. K tomu ještě změny a úpravy příslušných zákonů... Proto jsem velice rád, že můžu spolupracovat právě s Vámi. Několik předchozích poradců mi různou formou nabízelo právě ten "jeho" produkt - nejlepší, nejvýhodnější, nej... a podobně. Vy jste byl první, kdo mi nabídl několik variant na výběr jak danou situaci řešit. Hlavně jste mi podrobně vysvětlil, co to v té dané variantě obnáší a jaké jsou její klady i zápory. Proto si cením Vašeho přístupu, spolehlivosti, rychlého a solidního jednání. Bylo by fajn, kdyby se našlo mnohem víc takových poradců, jako jste Vy. Věřím, že ještě pěkných pár let budeme úspěšně spolupracovat. Děkuji Vám mnohokrát a těším se na naše příští setkání.

Mgr.Vladislav Kubień, Ph.D. středoškolský pedagog

Na doporučení mé kamarádky již více než 5 let využívám služeb p. Elišky v oblasti rodinných financí, převážně pojištění. Eliška má opravdu profesionální přístup, je velice ochotná a přizpůsobivá. Vždy si najde čas, když potřebuji cokoliv poradit a zařídit, snaží se najít pro mě a mou rodinu tu nejvhodnější variantu. Protože jsem s ní velice spokojena, doporučila jsem ji i mým známým a určitě s ní budu spolupracovat i nadále. Tímto Ti Eliško děkuji.

Lenka Hunkováekonomka

Jelikož se věnuji úplně odlišnému oboru než jsou finance, tak se v této oblasti vůbec neorientuji. Potřebovala jsem proto najít člověka, který mi nejen dobře poradí, ale také se nebudu cítit špatně, že některým pojmům nerozumím. Andrzej je velmi trpělivý a ochotný vyřešit jakoukoli situaci, ať už jde o výběr a doporučení vhodného spoření nebo pojistky, tak i poradí, jak s penězi nejefektivněji zacházet. Takže spolupráci určitě doporučuji.

Lenka D.designer

Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se "stará" o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.

Mgr.Daniela Hodurovápsycholog