S ČÍM VÁM POMŮŽEME

Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme s čímkoliv
ohledně vašich financí, pojištění, smluv, úvěrů...

POJIŠTĚNÍ OSOB

Životní a úrazové pojištění.

POJIŠTĚNÍ BYDLENÍ

Pojištění nemovitosti a domácnosti.

POJIŠTĚNÍ AUTA

Povinné ručení a havarijní pojištění.

POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI

Občanská odpovědnost a vůči zaměstnavateli.

ÚVĚRY NA BYDLENÍ

Hypotéky a úvěry ze stavebního spoření.

SPOŘENÍ

Stavební spoření a doplňkové penzijní spoření.

INVESTICE

Podílové fondy (akciové, dluhopisové, nemovitostní..).

CASHFLOW

Osobní a rodinný rozpočet
Je to už asi 5 let co se o nás stará Andrzej. Jsem moc spokojená, s čímkoliv si nevím rady, stačí telefon a je to :-). Je tady pro nás a ne my pro něj. Není klasický poradce, který má vidinu, že životku musíš podepsat na nějaký ten milion, co když se ti něco stane, aby rodina zdědila pořádný balík peněz. Založit si stavební spoření na slušnou částku, protože přece jednou stavět barák budeš atd. a to bych po různých zkušenostech s "poradcemi" mohla pokračovat. Avšak Andrzej je jiný, poradí, doporučí, dokonce řekne nejen klady, ale i zápory, předloží i jiné varianty a toho si vážím. Má profesionální přístup, je velmi přátelský a lidský. A co je nejdůležitější (často chybí u 99% poradců) ochota skutečně poradit, nikoli pouze z klienta profitovat. Kdokoli bude mít potřebu řešit nějaké finance, pojistky aj. záležitosti, obratem dostane ode mě kontakt na Andrzeje 🙂 .
Klára Hlawiczkováreferentka

Nemáte SVÉHO finančního PORADCE? PROČ?

  • …máte špatnou ZKUŠENOST?
  • …NEVĚŘÍTE finančním poradcům?
  • ...nemáte na to ČAS?

Věřte NÁM, že NEJSTE sami.

Také jsme byli a stále jsme klienty pojišťoven, bank a víme, jak jsou některé schůzky či telefonáty nepříjemné, někdy i dotěrné až nátlakové. Ale zažili jsme naopak i tolik milých setkání a příjemných telefonátů.

ROZHODNĚTE se podle SEBE.

Kolik těch nepříjemných a nátlakových lidí otevřeně vystupuje na internetu? Od kolika z nich otevřeně vidíte, jak svou práci dělají? Co radí a doporučují? Jak jsou s nimi spokojeni jejich klienti? Máte možnost vůbec takové informace někde dohledat?

MY tady JSME.

Proto jsme na internetu. Neschováváme se. Chceme vám ukázat, jak to děláme my a možná vám bude náš přístup sympatický. Možná se i shodneme nad smyslem pojištění, jako „co mít“ a co naopak je „zbytečné pojišťovat“ a platit za to peníze. Víte, že jsou i jiné možnosti, o kterých jste třeba ještě neslyšeli?

KDYKOLIV se MŮŽETE svobodně ROZHODNOUT.

Až zjistíte "jo, tak pojištění má smysl, určitě ho potřebuji"...
Až se projeví chuť "hm, tak to mě zajímá, o tom chci vědět více"...
Až si řeknete "hele, to jsou příjemní lidé, sedí mi"...

V tu chvíli tady budeme pro vás a budeme společně hledat ta nejlepší řešení.

DOPŘEJTE si na to DOSTATEK času a nespěchejte.

Dříve to nemá smysl. Praxe, kterou máme už od roku 2008, nám ukázala a několikrát potvrdila, že vztah s finančním poradcem je srovnatelný s jakýmkoliv jiným vztahem.

Hodně z vás, dnes už našich klientů, si přálo a hledalo ve finančním poradenství nějakou stabilitu. Upřednostňovalo nejen si dobře zvolit vhodné produkty, nástroje, ale hlavně mít vedle sebe poradce, kterému můžou důvěřovat a hlavně dlouhodobě.

NÁM se tento SMĚR líbí.

Také máme jednoho praktického lékaře, jednoho automechanika, jednoho řemeslníka pro náš domek atd. Ano, neříkáme, že nám to trvalo krátce, než jsme našli pro nás ty pravé, ale dali jsme si s tím práci a našli je…více o nás se můžete dozvědět tady >>>

CO to pro VÁS znamená?

Nejprve se musíme poznat a zjistit, jestli si vyhovujeme. Zda jsme si vzájemně sympatičtí. Narovinu si říct, zda máme mezi sebou důvěru a sdílíme podobné hodnoty a názory co se týče pojištění? Když si nebudeme chtít otevřeně vše povědět, tak nám věřte, že pro vás nenajdeme tu nejlepší variantu. Až poté se můžeme vůbec bavit o spolupráci a nalézání nejvýhodnějších variant pro vás a vaši rodinu.

Už je ten správný ČAS?

Pokud už přišel ten správný čas, těšíme se na vás... tady je na nás spojení >>>.

NEVÍTE SI RADY?

"Pojištění je ZODPOVĚDNOST a zodpovědnost
začíná CHUTÍ a hlavně AKTIVITOU.

Ti zodpovědní si VŽDYCKY udělají na SEBE a svou RODINU ČAS."

ZKUŠENOSTI S NÁMI

VY jste naší MOTIVACÍ, INSPIRACÍ a VÁŽÍME si vás. 
Jsme rádi, že se můžeme podělit o názory a zkušenosti, které máte s námi.  Děkujeme vám.

Jsme se ženou pracující vychovávající dvě děti rodiče. Ano, vyděláváme, ale co se týká finanční gramotnosti, nebylo to úplně ideální a cítili jsme, že takové klasické chyby nebo ,, to, co dělají všichni ,, - dětská pojistka uzavírána ješte v porodnici, dětské konta nebo další finanční produkty byly opravdu prodejné produkty přinášející výhody pouze jejich zřizovatelům. Do doby, než nás můj velmi dobrý kolega Roman seznámil se svým bratrem Andrzejem a Eliškou. Vytvořili jsme si vzájemnou důvěru a co se týká pojištění už jen podepisuji. Stačí jen přístup od Andrzeje. Připraví, zkontroluje, vysvětlí proč je to to nejvýhodnější a má to logiku. Vždy zvedne telefon a kdykoliv rád poradí a pomůže. Myslíme si, že kdyby měli všichni takový přístup ke své práci jako Andrzej s Eliškou, bylo by na světě daleko příjemněji. Každopádně jsme Andrzeje s Eliškou už několikrát doporučili a slyšeli jsme jen pozitivní ohlasy. Budeme doporučovat i nadále.
Bogdan a Zuzana Kondziolkovi
Díky Elišce jsem změnila názor na finanční poradce. Mé předešlé zkušenosti nebyly příjemné, bývala jsem před návštěvou poradce velmi nervózní. Eliška je velmi příjemná, empatická a profesionální. Nikdy se nestalo, že by něco vnucovala, právě naopak - zpracuje více nabídek, upozorní na výhody a nevýhody, za co se zbytečně moc platí, díky čemuž se ušetří nemalé peníze. Vždy přijede a vymezí si dostatek času, abychom všechno osobně probrali. Spolupracujeme spolu od narození mé dcery, což už je 7 let. A rozhodně spolu budeme spolupracovat i nadále.
Mgr.Markéta Lúčanová
Starat se o své peníze není vůbec jednoduché... V podstatě je to stres a když se Vám podaří najít v životě člověka, který tento stres eliminuje, je to fajn. Andrzeje znám už hodně dlouho. Role se obrátily. Teď učí on mně a já jsem tomu rád. Můžu mu věřit, je kdykoliv k dispozici a já cítím, že díky jeho službám jsou mé finance pod kontrolou. Chtěl bych Ti, Andrzeji, poděkovat a popřát radost z práce a další spokojené klienty. Tvé služby všem rád doporučím.
Mgr. Roman Gryczučitel na základní škole
O Andrzejovi a Elišce jsme se dozvěděli od našeho kamaráda, se kterým jsme řešili finance a pojištění. Kamarád se zaměřil na jiný obor a doporučil nám právě Andrzeje s Eliškou. Musíme říct, že zpočátku jsme byli v očekávání, jak budeme s novými finančními poradci spokojeni, ale Andrzej nás již na první schůzce vyvedl z rozpaků. Byli jsme mile překvapeni, jak rychle dokázal nahradit našeho dosavadního poradce. Chování Andrzeje bylo velmi přátelské. Při dalších schůzkách se Andrzej velmi ochotně přizpůsobil našim časovým možnostem a nebyl pro něj problém přijet přímo k nám domů. Jsme velice rádi, že jsme toto doporučení dostali a za nás můžeme zcela určitě doporučit Andrzeje a Elišku i vám, kteří finančního poradce právě hledáte 🙂 .
Gerykovi
Pane Macura, o své finance jsem se snažil starat vždycky sám, ale s tím, jak se nabídka finančních produktů na trhu rozšiřovala, jsem začal pomalu tápat a ztrácet přehled. K tomu ještě změny a úpravy příslušných zákonů... Proto jsem velice rád, že můžu spolupracovat právě s Vámi. Několik předchozích poradců mi různou formou nabízelo právě ten "jeho" produkt - nejlepší, nejvýhodnější, nej... a podobně. Vy jste byl první, kdo mi nabídl několik variant na výběr jak danou situaci řešit. Hlavně jste mi podrobně vysvětlil, co to v té dané variantě obnáší a jaké jsou její klady i zápory. Proto si cením Vašeho přístupu, spolehlivosti, rychlého a solidního jednání. Bylo by fajn, kdyby se našlo mnohem víc takových poradců, jako jste Vy. Věřím, že ještě pěkných pár let budeme úspěšně spolupracovat. Děkuji Vám mnohokrát a těším na naše příští setkání.
Mgr.Vladislav Kubień, Ph.D.středoškolský pedagog
Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se "stará" o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.
Mgr. Daniela Hodurovápsycholog