"Inspirujte se k plnění vlastních snů
a pečujte o své finance s úsměvem."

Viník nehody ujel, zaplatí vám někdo škodu?

Uměli byste si poradit v těchto situacích?

Přihodí se dopravní nehoda a viník od nehody ujede. Zaplatí vám někdo škodu na zdraví a na majetku? A co v případě, že viník dopravní nehody nemá sjednané povinné ručení? Víte, jestli vám někdo zaplatí škodu na zdraví a na majetku?

A co další takové důležité otázky…?

Tento kvíz doporučuji nebo přesněji řečeno…měl by si ho udělat povinně každý řidič a majitel vozidla. Pokud si chcete být jistí tím, že nepřicházíte nebo případně nepřijdete zbytečně o peníze díky tomu, že jste některé informace nevěděli nebo netušili, tak hurá na VIDEO-KVÍZ.

Pro ty z vás, které během kvízu napadnou další a podrobnější otázky, třeba týkající se konkrétně vaší situace, tak neváhejte nám napsat. Rádi vám odpovíme na vše, co vás bude zajímat.

Klikněte zde >> SERVIS PRO VÁS

Nebo pokud si chcete srovnat pojištění vašeho auta a nemáte svého finančního poradce, tak nám napište a uděláme vám srovnání podmínek, kvality a ceny napříč pojišťovnami. 

Budete tak mít jistotu, že jako majitel vozidla máte vše nastavené správně, kvalitně a za rozumnou cenu. Když si nebudete vědět s čímkoliv rady, klidně se na nás obraťte. Naše osobní emaily PRO VÁS jsou:
eliska@financesusmevem.cz
andrzej@financesusmevem.cz

Tak ale teď už si pusťte video-kvíz a hurá na to.

Andrzej Macura

Jeho snahou je motivovat „TY“, kteří chtějí mít přehled ve svých osobních a rodinných financích a chtějí vzít svůj život zodpovědně do svých rukou.

Pracoval ve velké makléřské firmě jako finanční poradce, vedl a učil obchodníky v praxi a zjistil, že jeho srdeční záležitostí je kvalitní servis pro klienty.

Více se o Andrzejovi a jeho příběhu dozvíte zde >>

Opustil svět makléřské firmy a společně s manželkou se věnuje individuálnímu finančnímu poradenství a vzdělávání ve společném projektu www.financesusmevem.cz. Pomáhá lidem nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Společně s manželkou je autorem eBooku „Jak pečovat o své finance v 7 krocích“.

Andrzejovi můžete napsat na andrzej@financesusmevem.cz

Staňte se součástí facebookové skupiny

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • ebook-12tipu
  • Nejnovější příspěvky
  • Přihlaste se k odběru nových příspěvků na blogu