O NÁS

Jste zvědaví, kdo za tímto projektem stojí?
Zalíbilo se vám něco na našich stránkách? Pokud ANO, jsme moc rádi.

Je to už asi 5 let co se o nás stará Andrzej. Jsem moc spokojená, s čímkoliv si nevím rady, stačí telefon a je to :-). Je tady pro nás a ne my pro něj. Není klasický poradce, který má vidinu, že životku musíš podepsat na nějaký ten milion, co když se ti něco stane, aby rodina zdědila pořádný balík peněz. Založit si stavební spoření na slušnou částku, protože přece jednou stavět barák budeš atd. a to bych po různých zkušenostech s "poradcemi" mohla pokračovat. Avšak Andrzej je jiný, poradí, doporučí, dokonce řekne nejen klady, ale i zápory, předloží i jiné varianty a toho si vážím. Má profesionální přístup, je velmi přátelský a lidský. A co je nejdůležitější (často chybí u 99% poradců) ochota skutečně poradit, nikoli pouze z klienta profitovat. Kdokoli bude mít potřebu řešit nějaké finance, pojistky aj. záležitosti, obratem dostane ode mě kontakt na Andrzeje 🙂 .
Klára Hlawiczkováreferentka

KDO je PŘIPRAVEN, není PŘEKVAPEN.

Možná si říkáte, že pojištění, smlouvy, hypotéky a vše okolo musí být hrozná nuda nebo naopak neustálé „bu bu bu“ a strašení lidí. No, nevím…ano, některé služby, které nabízíme, se netýkají úplně vždy příjemných témat, ale nejednou se nám osvědčilo motto, kterého se držíme „Kdo je připraven, není překvapen.“

To je TEN hlavní DŮVOD, proč se této PRÁCI věnujeme.

Může se to zdát pro někoho trošku zvláštní, ale sami máme rádi situace, na které se můžeme dopředu připravit. Některým špatným situacím naopak předejít…a pojištění tyto možnosti vyřešit rozhodně umí.

Zamilovali jsme si tuto práci právě z těchto důvodů. Sami se necítíme dobře v situacích, kdy jsme zaskočeni nejen nepříjemnými pocity, ale hlavně nečekanými finančními výdaji.

Jedna z našich hlavních vnitřních hodnot je, že máme rádi "klid". Snažíme se pro sebe v této uspěchané době nalézat a zaměřovat se na finanční „jistoty“ a zavnímali jsme také od vás, že nejsme sami, ale je vás čím dál více.

KLIENTI nás INSPIRUJÍ dnes a denně.

Hodně z vás, dnes už našich klientů, si přálo a hledalo ve finančním poradenství nějakou stabilitu. Upřednostňovalo nejen si dobře zvolit vhodné produkty, nástroje, ale hlavně mít vedle sebe poradce, kterému můžou důvěřovat a hlavně dlouhodobě.

NÁM se tento SMĚR líbí.

Také máme jednoho praktického lékaře, jednoho automechanika, jednoho řemeslníka pro náš domek...Ano, neříkáme, že nám to netrvalo déle, než jsme našli pro nás ty pravé, ale dali jsme si s tím práci a našli je.

Dnes s nimi spolupracujeme a je to o úplně jiném přístupu. Je příjemné, když víme, na koho se obrátit, víme jak svou práci dělá a vyhovuje nám. Je na nás milý, vše co potřebujeme vědět, nám ochotně vysvětlí, poradí a jelikož už nás zná, tak nám umí doporučit nejvýhodnější řešení pro nás. Prostě perfektní vzájemná spolupráce.

My jsme spokojeni a na pravidelné nebo i někdy nečekané návštěvy se těšíme (nečekanou návštěvou myslíme, když se nám třeba něco pokazilo na domku, tak jsme byli rádi, když k nám náš opravář ochotně ihned přijel a pomohl nám).

Kdo JSME?

Jsme manželé, finanční poradci, ale lépe se cítíme v roli „průvodců financemi“. Nemyslete si, ve financích jsme udělali také spoustu osobních chyb, ale o těch se také postupně dozvíte v našich článcích. Samozřejmě ne, že bychom se rádi vyžívali v problémech, ale z prostého důvodu...abyste se jich mohli vyvarovat.

Také jsme klienty pojišťoven, bank, takže už jsme sami měli možnost být na straně klienta při pojistné události, jako je dopravní nehoda, vytopení naší domácnosti, chyb při vyřizování své vlastní hypotéky na rekonstrukci domku atd.

Zjistili jsme, že největším přínosem pro naše klienty je, když se podělíme o naše osobní zkušenosti, ale hlavně ty z praxe od vás. A jelikož se jich už od našeho počátku, což je od roku 2008, nasbíralo hodně, tak jsme se rozhodli, že se budeme s vámi o ně pravidelně dělit. Samozřejmě pak už záleží jenom na vás, jak se získanými informacemi naložíte.

PŘIZNEJME si to NAROVINU…

Není v naší moci vás všechny vidět tak často, jak bychom chtěli, i přesto, že setkání s vámi jsou vždy velmi milá. Ovšem díky internetu a jeho skvělým možnostem můžeme být daleko častěji v kontaktu.

V CO sami VĚŘÍME, CHCEME i pro naše KLIENTY.

Rozhodli jsme se, že se nebudeme schovávat někde venku. Budeme na internetu otevřeně ukazovat naši práci, předávat vám naše zkušenosti, se kterými jsme se setkali nebo setkáváme u našich klientů a jak bychom je řešili.

Také vám rádi ukážeme, jak se vyvarovat chyb, které vás můžou zbytečně připravit o vaše peníze. Nebo jak naopak chytře získat více peněz do vašeho rozpočtu díky správnému výběru produktu a dobrému rozhodnutí.

Rádi vám také ukážeme naše zkušenosti a vaše příběhy, ve kterých uvidíte, že i finance můžou být zábavné a nejsou tak složité, jak se někdy prezentuje. Jakmile v nich získáte přehled a zkušenosti, tak jednoduchost přijde sama a získáte tak finanční klid pro celou rodinu.

Pokud se vám naše cesta a práce líbí, budeme rádi, když nám dáte důvěru a podíváme se společně, jak byste mohli naše služby využít co nejlépe u vás doma.

Ať už budete řešit pojištění sebe nebo své rodiny…pojištění majetku…nebo budete potřebovat průvodce k získání vašeho nového domova, třeba hypotékou…anebo budete chtít znát náš názor, naši zkušenost na něco, co řešíte a nevíte si s tím rady...

V tu CHVÍLI tady BUDEME pro VÁS.

Psychickou oporu v těžkých chvílích asi u nás vyhledávat nebudete, ale tu finanční pomoc a podporu ANO. Jenže nezapomeňte na jednu důležitou věc „Jak vám pomůžeme, když vaše FINANČNÍ OCHRANA bude mizerná nebo ŽÁDNÁ? Zodpovědnost vůči sobě a své rodině VČAS je základ.

Skutečnost je ale jiná. Hodně lidí má pojištěný hlavně svůj MAJETEK, AUTO, DŮM či BYT, ale své ZDRAVÍ a svůj ŽIVOT mají pojištěný mizerně nebo vůbec!

PS: Hlavně nezapomeňte, že nikdy není „HLOUPÁ“ nebo „ZBYTEČNÁ“ otázka, jenom je škoda těch nevyřčených nahlas. Proto se na cokoliv zeptejte, zjišťujte a sbírejte co nejvíce informací. Ale hlavně se pak pusťte rovnou do akce a zužitkujte vše, co jste zjistili :-).

Jsme se ženou pracující vychovávající dvě děti rodiče. Ano, vyděláváme, ale co se týká finanční gramotnosti, nebylo to úplně ideální a cítili jsme, že takové klasické chyby nebo ,, to, co dělají všichni ,, - dětská pojistka uzavírána ješte v porodnici, dětské konta nebo další finanční produkty byly opravdu prodejné produkty přinášející výhody pouze jejich zřizovatelům. Do doby, než nás můj velmi dobrý kolega Roman seznámil se svým bratrem Andrzejem a Eliškou. Vytvořili jsme si vzájemnou důvěru a co se týká pojištění už jen podepisuji. Stačí jen přístup od Andrzeje. Připraví, zkontroluje, vysvětlí proč je to to nejvýhodnější a má to logiku. Vždy zvedne telefon a kdykoliv rád poradí a pomůže. Myslíme si, že kdyby měli všichni takový přístup ke své práci jako Andrzej s Eliškou, bylo by na světě daleko příjemněji. Každopádně jsme Andrzeje s Eliškou už několikrát doporučili a slyšeli jsme jen pozitivní ohlasy. Budeme doporučovat i nadále.
Bogdan a Zuzana Kondziolkovi
Díky Elišce jsem změnila názor na finanční poradce. Mé předešlé zkušenosti nebyly příjemné, bývala jsem před návštěvou poradce velmi nervózní. Eliška je velmi příjemná, empatická a profesionální. Nikdy se nestalo, že by něco vnucovala, právě naopak - zpracuje více nabídek, upozorní na výhody a nevýhody, za co se zbytečně moc platí, díky čemuž se ušetří nemalé peníze. Vždy přijede a vymezí si dostatek času, abychom všechno osobně probrali. Spolupracujeme spolu od narození mé dcery, což už je 7 let. A rozhodně spolu budeme spolupracovat i nadále.
Mgr.Markéta Lúčanová
Starat se o své peníze není vůbec jednoduché... V podstatě je to stres a když se Vám podaří najít v životě člověka, který tento stres eliminuje, je to fajn. Andrzeje znám už hodně dlouho. Role se obrátily. Teď učí on mně a já jsem tomu rád. Můžu mu věřit, je kdykoliv k dispozici a já cítím, že díky jeho službám jsou mé finance pod kontrolou. Chtěl bych Ti, Andrzeji, poděkovat a popřát radost z práce a další spokojené klienty. Tvé služby všem rád doporučím.
Mgr. Roman Gryczučitel na základní škole
O Andrzejovi a Elišce jsme se dozvěděli od našeho kamaráda, se kterým jsme řešili finance a pojištění. Kamarád se zaměřil na jiný obor a doporučil nám právě Andrzeje s Eliškou. Musíme říct, že zpočátku jsme byli v očekávání, jak budeme s novými finančními poradci spokojeni, ale Andrzej nás již na první schůzce vyvedl z rozpaků. Byli jsme mile překvapeni, jak rychle dokázal nahradit našeho dosavadního poradce. Chování Andrzeje bylo velmi přátelské. Při dalších schůzkách se Andrzej velmi ochotně přizpůsobil našim časovým možnostem a nebyl pro něj problém přijet přímo k nám domů. Jsme velice rádi, že jsme toto doporučení dostali a za nás můžeme zcela určitě doporučit Andrzeje a Elišku i vám, kteří finančního poradce právě hledáte 🙂 .
Gerykovi
Pane Macura, o své finance jsem se snažil starat vždycky sám, ale s tím, jak se nabídka finančních produktů na trhu rozšiřovala, jsem začal pomalu tápat a ztrácet přehled. K tomu ještě změny a úpravy příslušných zákonů... Proto jsem velice rád, že můžu spolupracovat právě s Vámi. Několik předchozích poradců mi různou formou nabízelo právě ten "jeho" produkt - nejlepší, nejvýhodnější, nej... a podobně. Vy jste byl první, kdo mi nabídl několik variant na výběr jak danou situaci řešit. Hlavně jste mi podrobně vysvětlil, co to v té dané variantě obnáší a jaké jsou její klady i zápory. Proto si cením Vašeho přístupu, spolehlivosti, rychlého a solidního jednání. Bylo by fajn, kdyby se našlo mnohem víc takových poradců, jako jste Vy. Věřím, že ještě pěkných pár let budeme úspěšně spolupracovat. Děkuji Vám mnohokrát a těším na naše příští setkání.
Mgr.Vladislav Kubień, Ph.D.středoškolský pedagog
Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se "stará" o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.
Mgr. Daniela Hodurovápsycholog