Klient ušetřil na životním pojištění 205,- Kč měsíčně díky PŘESNOSTI poradce!

Obrátil se na mě jeden manželský pár. Chtěli si uzavřít životní pojištění pro jejich rodinu. Ještě před tím, než dostali na mě doporučení, byli na pobočce jedné pojišťovny, kde jim pracovnice připravila nabídku pojištění.

Nabídka však nebyla podle jejich představ a tak se přes doporučení mého klienta obrátili na mě. Sešli jsme se tedy a probrali společně jejich požadavky. Ukázali mi rovněž i tu nabídku připravenou na pobočce pojišťovny.

SPOZORNĚL jsem u  KOLONKY…

⊗ zařazení RIZIKOVÉ SKUPINY podle profese

Manželka jako „laborantka v lékárně“ byla zařazena do 1. rizikové skupiny, tedy té nejnižší, což bylo u dané pojišťovny v pořádku.

MANŽEL špatně ZAŘAZEN?

Manžel dělá v elektrárně a tak ho automaticky zařadili do 2. rizikové skupiny, aniž by se ho zeptali třeba na to, jaká je náplň jeho práce?

Jelikož jsem se o tyto bližší informace zajímal, tak mi sdělil, že jeho činností je obsluhovat turbínu přes počítač a to ještě v administrativní budově.

Ha…tak TU mi něco NEHRAJE.

Hned jsem tušil, že by mohl být zařazen do 1. rizikové skupiny. Proto jsem to ihned konzultoval s pojišťovnou a výsledkem je…ano, nemýlil jsem se. Zařadili ho do rizikové skupiny č. 1!

Skvělá ZPRÁVA pro klienta :-).

Znamená to totiž NEJNIŽŠÍ rizikovost, takže i ta NEJLEVNĚJŠÍ možnost. A ještě na doplnění… je to u stejné pojišťovny, ze které dostali tu původní nabídku na pobočce.

KLIENTOVI jsem UŠETŘIL 205,- Kč měsíčně!

Pokud by byl manžel zařazen do 2. rizikové skupiny, platil by 1.353,- Kč měsíčně, ale tím, že jsem s pojišťovnou vyjednal jeho zařazení do 1. rizikové skupiny, tak nakonec platí 1.148,- Kč měsíčně.

Za STEJNÉ pojištění jsem UŠETŘIL klientovi 205,- Kč měsíčně…což je 2.460,- Kč ročně.

A jelikož to je pojištění, tak asi každý z vás ocení zaplatit si za KVALITU, ale nechcete platit za NEPŘESNOSTI.

PS: Máte životní pojištění nebo přemýšlíte o sjednání nového? Potřebujete poradit? Nebo si chcete udělat kontrolu stávajícího životního pojištění? Nejste si jistí, zda ho máte správně nastavené? Neváhejte a klikněte TADY na tento odkaz… rádi vám poradíme >>>

Rád motivuje „TY“, kteří chtějí mít přehled o svých osobních a rodinných financích a chtějí vzít svůj život zodpovědně do svých rukou.

Pracoval ve velké makléřské firmě jako finanční poradce, vedl a učil obchodníky v praxi a zjistil, že jeho srdeční záležitostí je kvalitní servis pro klienty.

S manželkou Eliškou se věnuje individuálnímu finančnímu poradenství a vzdělávání ve společném projektu www.financesusmevem.cz, kde vzdělává a sdílí své zkušenosti z praxe, které jsou už od roku 2008. Ukazuje způsoby, jak jednoduše a zároveň efektivně pečovat o své finance.

Více se o Andrzejovi a jeho příběhu dozvíte zde >>>
  • NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
  • REFERENCE

    Doposud jsem neměla příliš dobré zkušenosti s finančními poradci, při setkání s nimi jsem si připadala trapně a často vystupovali spíše jako podomní obchodníci, kteří přišli prodat své zboží. Eliška se „stará“ o mé smlouvy a finance už přes 5 let a setkání s ní jsou vždy příjemná. Je profesionální, ve světě finančních produktů má opravdu velký přehled a dokáže vždycky najít optimální řešení pro konkrétního člověka. Jde vidět, že jí jde v prvé řadě o spokojenost svých klientů a po schůzce s ní rozhodně nemám pocit, že jsem zase šla do něčeho, co jsem vlastně ani nechtěla. Pro mě samá pozitiva a můžu jen doporučit i ostatním.

    Mgr.Daniela Hodurová, psycholog